اپلیکیشن‌های مناسب سنتورنوازان

امروزه بسیاری از ما کارهای مختلفی همچون رزرو بلیط، خرید لوازم موردنیاز، پرداخت قبوض و ... را از طریق تلفن‌های همراه و کامپیوترها انجام می‌دهیم. بدون تردید نقش این دستگاه‌ها و خدمات ارائه شده توسط آن‌ها در موسیقی را نیز نمی‌توان دست کم گرفت. اپلیکیشن‌های بسیاری نه تنها برای سنتورنوازان بلکه برای تمام موسیقی‌دان‌ها وجود دارد که هرکدام عملکرد خاص خود را دارند و شما با توجه به نیاز خود می‌توانید آن‌ها را دانلود کرده و استفاده کنید.

از انواع  اپلیکیشن های مناسب سنتورنوازان می توان به تیونر‌ها، مترونوم‌ها، سنتورنوازی و ... اشاره کرد.
به علاوه تعدادی از این برنامه ها برای یادگیری بخش‌های مختلف تئوری موسیقی هستند که برای این دسته هم برنامه‌های خارجی و هم داخلی موجود است. این برنامه‌ها به شما در شناخت و یادگیری نت‌ها، ریتم، انواع فاصله‌های هارمونیک و ملودیک (تربیت شنوایی)، نت خوانی، یادگیری کلیدهای مختلف و بسیاری چیزهای دیگر کمک می‌کنند.

 

نرم افزارهای تیونر برای کوک کردن

Tuner Lite By Piascore

Da Tuner Pro

Soundcorset tuner & metronom

 

نرم افزارهای مترونوم

Pro Metronome

Natural Metronom

Stage Metronome

 

نرم افزارهای نت خوانی

Music Tutor

Vivace

Complete Music Ear Trainer

 

نرم افزار آموزش ریتم

Complete Rhythm Trainer

 

نرم افزار تربیت شنوایی

Music Companion

Complete Ear Tainer

 

نرم افزارهای آهنگسازی

Ensemble Composer

Learn to Sing

 

شما علاوه بر برنامه‌های نام برده در بالا، با جستجو در گوگل پلی استور، بازار و ... می‌توانید نرم افزارهایی دیگری که هم برای تلفن‌های همراه و هم کامپیوتر در دسترس است را، دانلود و استفاده کنید.

 

 

 

 

 


*
*
*
 
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA code
در صورتی که از مطالب وب سایت ما رضایت داشتید، لطفا با کلیک روی لینک زیر در سایت گوگل به ما 5 ستاره داده و نظر خودتون رو برامون بنویسید.

درج نظر و امتیاز در گوگل